Preskočiť na obsah

DJs


D J    F L A G U S

Pochádza z malého mestečka Gbely na Záhorí, kde sa začali písať aj jeho Dj-ské začiatky. Najprv sa mu vyskytla možnosť hrania na súkromných podujatiach, no neskôr prešiel aj na klubové hranie. Spolu s kolegami v roku 2006 založili formáciu Delt-Jays, ktorej sa od tej doby venuje na plno. Aktívne bol niekoľko rokov rezidentom v klube Delta Gbely.

Po zakúpení vlastnej techniky sa rozšírilo jeho pôsobenie aj do klubov v Českej republike napr. Ponorka (Hustopeče u Brna), Káčko Klub (Hustopeče u Brna), Brooklyn (Zaječí), no nesmieme zabudnúť ani na domácu scénu U Dugiho (Skalica), Spy Club (Partizánske) a veľa ďalších.

V súčasnosti sa najčastejšie zameriava na firemné a spoločenské podujatia ako: svadby, oslavy, stužkové slávnosti. V jeho repertoári nájdete všetko od komercie, latina, oldies, cz/sk, až po house a electro, snaží sa vždy prispôsobiť čo najlepšie ľuďom na parkete. Okrem hudobnej produkcie sa venuje aj osvetleniu a ozvučeniu kultúrnych podujatí.


D J    R O D R I G E Z

Vlastným menom Richard Režný, pochádza od Trenčína, kde začalo aj jeho hudobné pôsobenie. Hráva od roku 2005. Neskôr založil vlastnú firmu Master Sound, ktorá sa venovala ozvučeniu a osvetleniu akcií na profesionálnej úrovni so značkovou technikou. V súčasnosti pôsobí v zoskupení Delt-Jays.
 
Začal na technike American Audio a neskôr prešiel na digitálnu platformu Pioneer, ktorá je štandardom v oblasti DJ techniky. Richard sa považuje za multižánrového DJa, no najviac jemu srdcu blízka hudba je house music/indie/nudisco. Má za sebou mnoho klubových hraní, najviac v Trenčíne (Jameson) a Partizánskom (SPY Club). Treba spomenúť aj populárny klub Radosť v Bratislave.
 
Aktuálne sa najviac zameriava na firemné eventy, konferencie, stužkové a svadby. Jeho krédom je: ,,profesionálny prístup, kreativita a skúsenosti pre bezproblémový a zábavný priebeh akejkoľvek akcie”.

D J    T O M K A

Vlastním jménem Zdeněk Tomek. Myšlenka začít hrávat pro lidi přišla velice brzy. Hudba byla vždy můj koníček i vášeň a když už rodičům před 18 lety začaly vadit diskotéky v domě, holt se nedalo odkládat a muselo se ven.

Začínal jsem na místní diskotéce, kde jsem se dostal do problematiky zvukařiny a hraní. Začal jsem projektovat a realizovat profesionální stavby reprosoustav a kvalitních PA na míru pro různé soukromé akce, diskotéky.

Tehdy si mě všiml majitel jednoho z největších a TOP klubů té doby na jižní moravě a během pár měsíců se rozjela dlouholetá spolupráce jako rezident Dje v jeho klubech: Brooklyn Zaječí, Disco Delta Břeclav,Olymp Dubňany,Summer night Párty – Velké Pavlovice (i jiných – Disco Káčko, Ponorka, Rosice). Mezi tím a po konci těchto diskoték jsem zvučil a odehrál spousty soukromých večírků a akcí různých typů i žánrů v Česku i na Slovensku. Nyní se zaměřuji na soukromé i firemní akce a večírky, dětské diskotéky, svatby & prezentace pro firmy a přiležitostně i diskotéky.