Preskočiť na obsah

O nás


Vznik firmy Delt-Jays môžeme datovať do roku 2006. V tomto roku sa rozhodli traja priatelia založiť skôr dj-skú formáciu a tak hľadali názov. Keďže sme boli traja, požičali sme si niečo od slova delta (trojuholník) a deejays, názov Delt-Jays bol na svete 🙂 Začínali sme na domácej pôde v klube Delta Gbely. Nasledoval presun do klubov za hranice do Českej republiky. Po nazbieraní skúseností v kluboch, sme pomaly nakúpili vlastnú zvukovú a svetelnú aparatúru. V tomto bode sme rozšírili naše portfólio aj o firemné a súkromné podujatia ako oslavy, svadby, stužkové slávnosti.

     

 

Ďalší prelom prišiel v roku 2011, kedy sme prijali ponuku od Kultúrneho domu v Gbeloch na ozvučovanie mestských podujatí. Od tej doby nám svieti v položkách služieb aj ozvučenie a firma sa ďalej rozrastala. V roku 2014 sme nadviazali ďalšiu dlho trvajúcu spoluprácu a to s kapelou Duo Jamaha. Spolupráca trvá až do súčasnosti a chalanom zabezpečujeme okrem ozvučenia a osvetlenia ich koncertov, aj techniku pre natáčanie TV relácií a hudobných videoklipov. Postupom času sme nadviazali aj veľa ďalších úspešných spoluprác s kapelami, spevákmi, tanečníkmi, komikmi, umelcami, ktorých mená si môžete pozrieť dolu. 

     

 

Známe tváre, s ktorými sme spolupracovali: Martin Dejdar, Rytmus, David Koller, Ego, Anys, Kali, Adam Ďurica, Kmeťoband, Tublatanka, Gladiátor, Igor Kmeťo ml., Anita Soul, Duo Jamaha, Davide Mattioli, Jozef Vajda, Maroš Kramár, Peter Šimun, Marcel Zmožek, Jadranka, Petr Šiška, Vlasta Múdriková, Sestry Bacmaňákové, Manželia Klimentovci, Milan Lieskovský, Jaro Slávik, Johny Mečoch, The Gentlemen Slovakia, Marco Rajt + Band, Don Čičo, Vera Wisterová, Provokin Duo, Adiss, Paci Pac, Michal David Revival, Maja Velšicová, V+V Řihákovy, Karel Peterka, Kollárovci, Karel Peterka ml., Mára, Frankie Zhyrnov, Karel Kopřiva, Vonička V-Band, Ozefa Omáčkech, Martin Jakubec, Božanka, Gizela Oňová, Pico & Stame, Dúhalka, Binďo, Marcella Molnárová, Alberto Herrera, Tom Mandl, Vrajim Gandhi, Strapo, Dj Spinhandz, Peter Pann, Desmod a Robo Šimko, Ivo Jahelka, Mafia Corner