Preskočiť na obsah

O nás


Vznik firmy Delt-Jays môžeme datovať do roku 2006. V tomto roku sa rozhodli traja priatelia založiť skôr dj-skú formáciu a tak hľadali názov. Keďže sme boli traja, požičali sme si niečo od slova delta (trojuholník) a deejays, názov Delt-Jays bol na svete 🙂 Začali sme s hraním v klube Delta Gbely, ktorý sa stal na dlho aj naším rezidentným. Klub skončil a my sa presunuli do ďalších klubov na okolí, ale aj k naším susedom do Českej republiky. Po nazbieraní skúseností v kluboch sme pomaly nakúpili vlastnú zvukovú a svetelnú aparatúru, to už bolo len krok sa posunúť na hranie súkromných podujatí ako: firemné akcie, oslavy, svadby atď.

     

 

Ďalším prelomovým rokom, bol pre nás rok 2011, kedy prišla ponuka od Kultúrneho domu Gbely na ozvučovanie podujatí pre mesto Gbely. Pridali sme k službám teda aj ozvučenie podujatí a firma sa ďalej rozrastala. V roku 2014 sme naviazali ďalšiu dlho trvajúcu spoluprácu a to s kapelou Duo Jamaha, ktorej od tejto doby poskytujeme technické zabezpečenie koncertov, predovšetkým osvetlenie.Spolupráca trvá až do súčasnosti a chalanom zabezpečujeme aj techniku pre ich TV natáčky po kultúrnych domoch na Slovensku. Ako čas išiel ďalej dostali sme sa aj my na novú úroveň a začali zabezpečovať kompletné technické zabezpečenie podujatí (ozvučenie, osvetlenie, stage). Prišlo viacero tour zo show vystúpeniami Len pre Ženy tour II a The Gentlemen Slovakia.

     

 

Spolupracovali sme aj s viacero známymi tvárami ako: Martin Dejdar, Rytmus, Ego, Anys, Kali, Kmeťoband, Tublatanka, Gladiátor, Igor Kmeťo ml., Anita Soul, Duo Jamaha, Davide Mattioli, Jozef Vajda, Maroš Kramár, Peter Šimun, Marcel Zmožek, Jadranka, Petr Šiška, Vlasta Múdriková, Sestry Bacmaňákové, Manželia Klimentovci, Milan Lieskovský, Jaro Slávik, Johny Mečoch, The Gentlemen Slovakia, Marco Rajt + Band, Don Čičo, Vera Wisterová, Provokin Duo, Adiss, Paci Pac, Michal David Revival, Maja Velšicová, V+V Řihákovy, Karel Peterka, Kollárovci, Karel Peterka ml., Mára, Frankie Zhyrnov, Karel Kopřiva, Vonička V-Band, Ozefa Omáčkech, Martin Jakubec, Božanka, Gizela Oňová, Pico & Stame, Dúhalka, Binďo, Tom Mandl, Vrajim Gandhi, Strapo, Dj Spinhandz, Peter Pann, Desmod a Robo Šimko, Ivo Jahelka, Mafia Corner